• Dostępny

  Robus 600

   Samohamowny siłownik , silnik 24V , do 600 kg , wbudowna centrala sterująca BLUEBUS. Profesjonalny i bezpieczny.

  Podgląd
 • Dostępny

  Robus 600P

  Samohamowny siłownik, silnik 24V, do 600 kg, wbudowana centrala sterujaca BLUEBUS, indukcujne wył. krańcowe. Wiele dodatkowych funkcji przydatnych na codzien w pracy napedu i bramy. Samohamowny,funkcja furtki, autoprogramowanie... Złącze radiowe typu OXI, SMXI, SMXIS. 

  Podgląd
 • Dostępny

  Robus 1000

  Samohamowny siłownik, silnik 24V, do 1000 kg, wbudowana centrala sterująca BLUEBUS. Wytrzymały i szybki więc idealnie sprawdza sie w miejscach o intensywnym natężeniu ruchu tj. osiedle strzeżone, parking lub wspólnota mieszkaniowa Wyprodukowany z najtrwalszych i najlepszych materiałów. Komfort na lata. Funkcjonalnny...

  Podgląd
 • Dostępny

  Run 1500

  Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 1500 kg, silnik 24V, z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS. Idealne do zastosowań przemysłowych. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają idealnie dopasować go do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania.

  Podgląd
 • Dostępny

  Robus 1000P

  Somohamowny siłownik, silnik 24V, do bram o masie własnej do 1000 kg wyposażony w  centralę sterującą BLUEBUS.indukcyjne wył. krańcowe.Szybki i praktyczny, łatwy w obsłudze. 

  Podgląd
 • Dostępny

  Run 1800

  Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 1800 kg, silnik 230V, z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS. Idealne do zastosowań przemysłowych. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają idealnie dopasować go do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania.

  Podgląd
 • Dostępny

  Run 1800P

  Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 1800 kg, silnik 230V, z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS. Posiada indukcyjne wyłączniki krańcowe. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają idealnie dopasować go do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania. Idealne do zastosowań...

  Podgląd
 • Dostępny

  Run 2500

  Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 2500 kg, silnik 230V, z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają idealnie dopasować go do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania. Idealne do zastosowań przemysłowych.

  Podgląd
 • Dostępny

  Run 2500P

  Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 2500 kg, silnik 230V, z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS. Posiada indukcyjne wyłączniki krańcowe. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają idealnie dopasować go do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania. Idealne do zastosowań...

  Podgląd
 • Dostępny

  Tub

  Nice Tub siłownik samohamowny, silnik 3x400V, trójfazowy, z wbudowaną centralą sterującą A500, sprzęgło mechaniczne. Idealny do zastosowań przemysłowych.

  Podgląd