NICE Run Era 1800 Flor w zestawie z fotokomórkami

Zestaw do bram przsuwnych o wadze do 1800 kg z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS z radioodbiornikiem SMXI.

Chłodzony silnik z krańcówkami elektromechanicznymi lub indukcyjnymi. Odpowiedni do pracy w ekstremalych warunkach. Wyposażony w czujnik temperatury który reguluje moc silnika w zależności od warunków pogodowych oraz reguluje próg zabezpieczenia termicznego i intensywność wewnętrznego chłodzenia.

Pracuje cicho i płynnie. Wyposażony w wiele dodatkowych funkcji czyniąc go bardziej bezpiecznym. System amperometryczny na biężąco kontroluje pracę bramy. W momencie kiedy brama na swojej drodze napotka przeszkodę siłownik zatrzyma ją i skieruje w przeciwną strone. Funkcja furtki umożliwia częściowe otwarcie bramy umożliwiając przejście pieszo lub np. wjazd rowerem. Siłownik pamięta o zamknięciu za ciebie bramy dzieki funkcji automatycznego zamknięcia bramy. System fotokomórek cały czas kontroluje czy na drodze pracy bramy nie ma przeszkody, zapewniając bezpieczeństwo  tobie i twoim bliskim. Dzięki funkcji autodiagnozy zawsze dowiesz sie czy brama działa prawidłowo. Lampa ilością mrugnięć powiadomi cię o ewentualnym błędzie. Bardzo łatwy w obsłudze system odblokowania ręcznego. Funkcja Master/slave: zsynhronizowanie pracy dwóch siłowników.

Na wszystkie nasze produkty posiadamy gwarancje producenta. Nasi pracownicy posiadają licencje instalatora Nice.

 

Możliwy montaż na terenia trómiasta i okolic po wczesniejszym ustaleniu terminu.

Twój zakup możesz powiększyć o: Pilot 2-kanałowy FLO2RE 79,00 zł 

ParametrJednostkaWartość
Zasilanie/Zasilanie silnika V 230/230
Moc znamionowa pobierana przez silnik W 400
Pobór prądu silnika A 1,8
Stopień ochrony IP 44
Moment obrotowy nominalny (Moment obrotowy) Nm 20
Prędkość bramy m/min 8,5
Waga siłownika kg 24,5
Ciężar bramy maksymalny kg 1800
Temperatura pracy °C -20 -+50
Intensywność pracy cykli/dobę 250
Długość maksymalna bramy m 16

 


Zawartość pakietu

  • Dostępny

    Run 1800

    Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 1800 kg, silnik 230V, z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS. Idealne do zastosowań przemysłowych. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają idealnie dopasować go do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania.

  • Dostępny

    Fotokomórki EPMB...

    Fotokomórki należące do rodziny ERA, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m.